Přihlásit sePřihlášení
Jméno: Heslo:
KALENDÁŘ AKCÍ
<< Srpen 2024>>
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Martin Písařík – texty, hudba, zpěv, kytara
Narodil se 1.7.1979 v Praze. Jako dítě účinkoval v televizním filmu Karla Kachyni „Městem chodí Mikuláš“. Po té nastoupil do amatérského divadla Radar, kde dodnes působí v inscenacích pro děti.

Vystudoval na státní konzervatoři obor hudebně dramatický pod vedením Vladislava Beneše a Gabriely Vránové. Vzdělání si rozšířil ještě třemi lety na konzervatoři Jaroslava Ježka, obor muzikál.

V současné době je v angažmá v Městských divadlech pražských (divadlo ABC a Rokoko). Založil kapelu Bojkot Production, se kterou čtyři roky koncertoval. Nyní koncertuje se svou kapelou Akustik, pro kterou skládá a zpívá své písně. Ve volných chvílích se věnuje tanci a různým hudebním nástrojům. Další informace najdete na http://www.martinpisarik.cz/


Omar Khaouaj – kytara
Kytarista Omar Khaouaj (nar. 4.7. 1977 v Mladé Boleslavi) od svých pěti let vyrůstal v Alžírsku v Africe. Do Čech se vrátil, když mu bylo jedenáct. Hudbu studoval na pražské konzervatoři Jaroslava Ježka (obor elektrická kytara). V současné době koncertuje ještě s kapelami KOA a Amirante.


Zuzana Virglerová – violoncello
Violoncellu se věnuje od svých šesti let. Studovala jej na Gymnáziu Jana Nerudy, poté na Pražské konzervatoři, obor violoncello u prof. Mirko a Martina Škampových, studium na Pražské Konzervatoři, obor violoncello u prof. Miroslava Petráše doposud studium na HAMU, obor violoncello.

Kromě sólové hry je členkou několika komorních souborů, pravidelně hraje ve studentských a profesionálních orchestrech. 2006 – 2008 byla koncertním mistrem skupiny violoncell v Českém Studentském orchestru získala několik ocenění na našich i zahraničních soutěžích. Zúčastnila se mistrovských kurzů u J. Bárty, orchestrální akademie v Německu a od roku 2008 působí jako pedagog na této škole


Camilo Caller – perkuse
Absolvent Státní konzervatoře Praha, Na Rejdišti 1, v roce 1999-obor bicí nástroje. Od šesti let navštěvoval Lidovou školu umění ve Španělské ul.obor violoncello.

Po absolutoriu na konzervatoři se plně zapojil do umělecké činnosti, vystupoval s kapelami Šum Svistu, Laura a její tygři, Chinaski. Spolupracoval s Lenkou Filipovou, Kamilem Střihavkou, Janem Nedvědem, Helenou Vondráčkovou. Byl účastníkem koncertních turné s Českou filharmonií a FOK. Od roku 1998 působil ve skupině KOA Zuzany Navarové.V lednu 2001 navštěvoval soukromé hodiny hry na cajón v Limě u Juana Cotita. Korepetoval taneční lekce v Duncan centru a na 1.taneční konzervatoři v Praze.

V současné době je členem crossoverového tria Bardolino, vyučuje na Základní umělecké škole v Řevnicích, je členem orchestru Hudebního divadla v Karlíně, v létě působí jako lektor bicích nástrojů a perkusí na Rockové dílně ve Velkých Losinách a pořádá výukové dílny a přednášky pro děti z dětských domovů.


created: M.Zapletalová - mz-mee.eu, graphic: A.Švajglová
© Akustik Martina Písaříka